Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 13 common:people_all_forms

Відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

Date: 10 грудня 2021 о 12:11
58 views

На виконання Листа Міністерства освіти і науки України від 17.11.2021р. № 4/196-21 щодо відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до потреби подолання гендерно-зумовленого насильства, зокрема домашнього, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та задля активізації співпраці держави та громадянського суспільства у цій сфері в  закладі  освіти  з 25 листопада по 10 грудня 2021 року соціальним педагогом та класними керівниками було організовано та проведено такі заходи: виховна година «Подорож країною закону і права» (1-4 класи), конкурс малюнків до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями «Ми всі - одна  родина» (1-4 класи); перегдяд відеороликів «Світ без насильства», «Розкажи дорослому, якому довіряєш» (5-9 класи); виховні години «Торгівля  людьми - сучасний  прояв рабства» (9 клас), «Молодь  проти  насилля» (10 клас), «Молодь за життя без СНІДу» (9-11 класи), година спілкування «Я  вмію  себе захистити» (11 клас), онлайн-тренінг «StandUP Запобігання домаганням у громадських місцях» (11 клас), відеолекція для учителів «Сексуальне насильство  над дітьми: форми  та ознаки».

Comments:
Only authorized users can leave comments.